Ogłoszenie

Witaj na Zewie Równiny!
Zapraszamy do rejestracji na naszym PBF'ie, jednak wcześniej zapoznaj się z regulaminem.



Stado Ożywczego Deszczu:
Alphy:
Rosa (na razie jest Betą, zobaczymy jak się będzie sprawować) & ...


Stado Jasnego Księżyca:
Alphy:
Laroa & ...


Stado Wiecznego Żaru:
Alphy:
Sharvati & ...



#1 2010-05-24 21:31:50

 Sharvati

Pazurzasta Adminka / Alpha SWŻ

10976302
Skąd: daleko stąd.
Zarejestrowany: 2010-05-08
Posty: 39
Stan: zdrowa
Siła: 50
Zręczność: 80
Wytrzymałość: 70
Stado: Wiecznego Żaru (Alpha)
WWW

Polowanie Sharvati

Ślady odciśnięte w niemal czarnym piasku spod Wzgórza Kryształów mówią mi, że nieopodal przebiegało stadko guźców. Biegnę, aż je wywęszę. Teraz ostrożnie zachowuję dystans, chodząc w ich tempie, by za chwilę wpaść w stadko niczym klin. Stado rozpierzchło się na dwie strony. Dwa samce i samica pozostały na środku, zdezorientowane. Skoczyłam na jednego guźca mocno uderzając łapami, by spróbować powalić go na ziemię.

Offline

 

#2 2010-05-25 15:30:05

Laroa

Pazurzasta Adminka / Alpha SJK

18296525
Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 24
Stan: Zdrowa
Siła: 60
Zręczność: 80
Wytrzymałość: 60
Stado: Jasnego Księżyca (Alpha)

Re: Polowanie Sharvati

// Trochę źle piszesz. Nie powinnaś pisać "powaliłam go łapami", tylko raczej "skoczyłam na niego z zamiarem powalenia." Bo tak to MG schodzi na drugi plan.//

Twój nos coś zwęszył. Odwróciłaś się w stronę zachęcającego zapachu. Oniemiałaś - biegło na ciebie ogromne stado antylop. Wyglądało na to, że cię stratują.

Offline

 

#3 2010-05-25 21:02:07

 Sharvati

Pazurzasta Adminka / Alpha SWŻ

10976302
Skąd: daleko stąd.
Zarejestrowany: 2010-05-08
Posty: 39
Stan: zdrowa
Siła: 50
Zręczność: 80
Wytrzymałość: 70
Stado: Wiecznego Żaru (Alpha)
WWW

Re: Polowanie Sharvati

Zeskoczyłam na bok. Guźce przyłączyły się do stada i zaczęły uciekać. Na szczęście pozostał jeden zdezorientowany samiec - ten, któremu wymierzyłam cios łapami.

Offline

 

#4 2010-05-29 18:25:13

Laroa

Pazurzasta Adminka / Alpha SJK

18296525
Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 24
Stan: Zdrowa
Siła: 60
Zręczność: 80
Wytrzymałość: 60
Stado: Jasnego Księżyca (Alpha)

Re: Polowanie Sharvati

Zwierzę popatrzyło na ciebie. Było jeszcze w pełni sił. Rzuciło ci jakby proszące spojrzenie. Oczy błyszczały jak morze o zachodzie słońca. Guziec szybko zaczął się oddalać - przez stado antylop straciłaś go z oczu. Kątem oka dostrzegłaś jedną, samotną antylopę. Stała z boku z przerażeniem wypisanym na twarzy. Trzęsła się.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-battle-revolution.pun.pl www.3e.pun.pl www.wanderofshinobi.pun.pl www.graficiarze.pun.pl www.rowy.pun.pl